Oprawcy kotów

W zasadzie to nieczuły ze mnie skurwiel, w łzawych historyjkach widzący bezczelne i nieetyczne granie na emocjach, ale koty akurat kocham. Dlatego cytuję fragment ogłoszenia wypatrzonego na bramce ogródków działkowych przy ul. Ślężnej (przy pętli tramwajowej, między skrzyżowaniami z Sudecką i Pułtuską). Całość do przeczytania po kliknięciu zdjęcia.

(…) od jakiegoś czasu na Krzykach mają miejsce bardzo niepokojące wydarzenia. Doszło do aktów wandalizmu, kradzieży oraz podpaleń altanek. W październiku ub.roku włamano się na jedną z działek, zdewastowano altankę i utopiono kota, który miał tam swój dom. Od grudnia systematycznie ta sama osoba bezkarnie wchodzi do tej samej altanki i wyszukuje koty. Zniknęły już 3 i nie mamy pojęcia jaki jest ich dalszy los. (…) Od kilku już lat zdarza się nam znajdować okaleczone w okrutny sposób, utopione lub zabite koty. (…)
DLA OSOBY, KTÓRA WSKAŻE WINNEGO LUB PRZYCZYNI SIĘ DO UJAWNIENIA PRZESTĘPCY, KTÓRY NOTORYCZNIE ZABIERA KOTY PRZEZNACZA SIĘ NAGRODĘ PIENIĘŻNĄ
KONTAKT POD NR TEL. 697 705 730

Reklamy

, ,

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s