Wpis bez zdjęć smoczych łodzi

Przy Wyspie Bielarskiej 15 września już po raz trzeci zorganizowano Tumski Cup – Wyścigi na Łodziach Smoczych. Z tej okazji na różnych serwisach można oglądać zdjęcia pojazdów wodnych napędzanych wioślarzami. Nie u mnie. Ja fotografowałem tancerki.

Ale po kolei. Najpierw widok na całą scenę, z której głos rozchodził się we wszystkie strony i ściągał przypadkowych przechodniów na festyn.

Wyniki wyścigów można było śledzić na tablicy. Wygrało podobno nieźle się sprawujące również na imprezach zagranicznych Klecińskie Towarzystwo Wioślarskie.


Samemu można się było pogimnastykować na ergometrach. Na stoiskach wokół znaleźć coś dla siebie mogli również poważniej zainteresowani rekreacją i sportami wodnymi, np. nurkowaniem.

Gdyby ktoś nie wiedział, jak wygląda Hotel Tumski… Byłaby ponętna bestia (bynajmniej nie smok), ale dla mnie jest zbyt kanciasta (nie potrafię znaleźć polskiego odpowiednika dla angielskiego „square”).

Prowadząca imprezę.

Bractwo Rycerskie „Syrokomla” z mającego z Hotelem Tumskim wspólne interesy zamku Kliczków zaprezentowało m.in. tańce dawne.


Tam do kata!

Jeszcze tylko baloniki na wodzie. Ściganie się im nie wychodziło. Różowy peleton zdawał się nawet wahać, w którym kierunku powinien podążać.

Koniec wpisu.

Podpisano: przypadkowy przechodzień.

Reklamy

, , , , , , , ,

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s